امروز:

پایان نامه سیستم انبارداری با زبان asp

» نوع مطلب : دانلود پایان نامه کامپیوتر و IT ،

پایان نامه سیستم انبار داری مکانیزه asp

چکیده

این پایان‌نامه که پیش چشم شماست، یک نمونه پروژه در زمینه‌ی مهندسی نرم افزار می‌باشد. از آنجا که ساخت نرم افزار کاری بسیار مشکل و پر هزینه است و ممکن است با شکست رو به رو شود؛ بشر به فکر ابداع اصولی برای ساخت نرم افزارها افتاد و علمی به نام مهندسی نرم افزار به وجود آمد. ما در این پروژه موفقیت یک نرم افزار را تعریف کرده، چالش‌های متداولی که باعث شکست پروژه‌های نرم ‌افزاری می‌شود را بررسی می‌کنیم و در ادامه راه کارهایی برای برطرف کردن این چالش‌ها عنوان می‌کنیم.

سیستمی که ما در این پروژه به تشریح آن پرداخته‌ایم، یک سیستم مکانیزه‌ی انبارداری،جهت آسان کردن كلیه‌ی عملیات انبارداری و انبارگردانی یک شرکت لبنیاتی می‌باشد؛ فرآیند استفاده شده در آن نیز فرآیند توسعه‌ی نرم افزار با متد RUP است. مهم‌ترین هدف پروژه‌ی مذکور، حذف سیستم دستی و سنتی انبارداری و جای‌گذینی آن با یك سیستم مكانیزه است، كه این مهم باعث كاهش زمان گردش عملیات و سهولت كاربران و كاركنان می‌‌شود.

در فصل‌های نخست این پروژه به تشریح مفاهیم پایه از مهندسی نرم ‌افزار می‌پردازیم، در فصول میانی روش انجام پروژه را با استفاده از متد RUP را بازگو می‌کنیم و در فصل‌های آخر با استفاده از این متد، خروجی‌های ایجاد شده را اندازه‌گیری می‌کنیم.


فرمت: pdf, word
تعداد صفحات: 95
زبان پیاده سازی: asp.net
بانک اطلاعاتی: sql 2008
------------------------------------------------------------------------------------
عناوین:
فصل 1: (مروری بر مفاهیم انبارداری)
فصل 2: ( بررسی منابع علمی ) 
فصل 3: (سند چشم انداز پروژه)
فصل4: (تحلیل با متد RUP )
فصل5: (پایگاه داده ها)
فصل6: (طراحی واسط کاربر)

+ پیوست اسناد پیاده سازی


نوشته شده در : پنجشنبه 11 تیر 1394  توسط : mahya tech.    نظرات() .

برچسب ها: پایان نامه برنامه نویسی ، پایان نامه با زبان asp ، پایان نامه سیستم انبارداری ، سیستم انبارداری با زبان asp ، پایان نامه انبارداری ،
دنبالک ها: محیاتک ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic