امروز:

پایان نامه شبیه ساز مدلاسیون عرض پالسPWM,اینورتر سه فاز

» نوع مطلب : دانلود پایان نامه کامپیوتر و IT ،

 

دانلود پایان نامه شبیه ساز مدلاسیون عرض پالس(رشته برق)


چکیده

مبدلهای جریان مستقیم به متناوب با نام اینورتر شناخته میشوند. وظیفه یک اینورتر تبدیل یک ولتاژ ورودی مستقیم به یک جریان ولتاژ خروجی متناوب و متقارن با دامنه و فرکانس مورد نظر است. ولتاژ خروجی می تواند در فرکانس ثابت یا متغیر مقداری ثابت یا متغیر داشته باشد .

ولتاژ خروجی را می توان با تغییر ولتاژ ورودی مستقیم و ثابت نگه داشتن بهره اینورتر به دست آورد. از طرفی اگر ولتاژ ورودی مستقیم ثابت بوده و قابل کنترل نباشد میتوان با تغییر بهره اینورتر یک ولتاژ متغیر را در خروجی به دست آورد که این عمل معمولا به وسیله کنترل مدولاسیون عرض پالس (PWM) در داخل اینورتر صورت می گیرد. بهره اینورتر را می توان با نسبت ولتاژ متناوب خروجی به ولتاژ مستقیم ورودی تعریف کرد.

شکل موجهای ولتاژ خروجی در اینورترهای ایده آل باید سینوسی باشد. با این حال در اینورترهای عملی این شکل موجها غیر سینوسی بوده ودارای یک سری هارمونیک های مشخص می باشد. درکاربردهای توان متوسط و توان پایین ولتاژهای مربعی ویا تقریبا مربعی ممکن است قابل قبول باشد ولی در کاربردهای توان بالا به موجهای سینوسی با اعوجاج بسیار کم نیاز است. با در اختیار داشتن قطعات نیمه هادی قدرت سریع می توان با استفاده از روش های کلید زنی هار مونیک های ولتاژ خروجی را به نحو چشمگیری کاهش داد.

در این پروژه نگاهی کلی به ساختار اینورترها و انواع روشهای مختلف مدولاسیون پهنای پالس داشته و تا حد امکان به بررسی آنها پرداخته شده است.
شبیه سازی مدولاسیون عرض پالس (PWM) اینورتر سه فاز
فرمت: pdf, word
تعداد صفحات: 115
 شماتیک مستند سازی: نرم افزار متلب matlab
--------------------------------------------------------------

فصل اول: آشنایی با اینورترهای سه فاز و کاربردهای آن

فصل دوم: معرفی روشهای مدولاسیون عرض پالس اینورترهای سه فاز

فصل سوم: شبیه­سازی مدولاسیون عرض پالس اینورتر سه فاز

فصلچهارم: نتیجه گیری


+ پیوست اسناد پیاده سازی
نوشته شده در : شنبه 13 تیر 1394  توسط : mahya tech.    نظرات() .

برچسب ها: پایان نامه برق ، پایان نامه اینورتر سه فاز ، پایان نامه مدلاسیون عرض پالس ، پایان نامه برق مدلاسیون ،
دنبالک ها: محیاتک ،

آیفون ۶ اس

» نوع مطلب : اخبار فناوری اطلاعات ،

آیفون ۶ اس

اولین شایعات از گوشی نسل جدید اپل یعنی آیفون ۶ اس در حال انتشار در محیط مجازی است. اولین تصاویر منتشر شده از این گوشی و ساختار سخت افزاری داخلی ان نشان از تغییر عمده ای در ساختار تولید آیفون ها دارد.


ادامه مطلب

نوشته شده در : شنبه 13 تیر 1394  توسط : mahya tech.    نظرات() .

برچسب ها: آیفون 6 s ، رونمایی از آیفون 6 s ،
دنبالک ها: به روز رسانی ،

پدر «پیامک» در گذشت!

» نوع مطلب : اخبار فناوری اطلاعات ،

پدر «پیامک» در گذشت!

می توان گفت در دنیای تلفن های همراه، امروز، روزی غم انگیز است، چرا که Matti Makkonen، توسعه دهنده و شخصی که از وی به عنوان «پدر پیامک» یاد می شود، امروز در سن ۶۳ سالگی از دنیا رفت.
این پژوهشگر فنلاندی، در سال ۱۹۸۴ ایده خود مبنی بر ارسال پیام های متنی کوتاه از طریق موبایل را با خدمات دهندگان مخابراتی مطرح نمود و توانست این تکنولوژی را به کمک آنها در اختیار میلیون ها کاربر قرار دهد.ادامه مطلب

نوشته شده در : جمعه 12 تیر 1394  توسط : mahya tech.    نظرات() .

برچسب ها: پدر sms در گذشت ،

دانلود پایان نامه بررسی ویژگی های معماری نرم افزار

» نوع مطلب : دانلود پایان نامه کامپیوتر و IT ،

دانلود پایان نامه معماری نرم افزار

 «بررسی ویژگی‌های سبکهای معماری نرم‌افزار»

چکیده
برای بررسی سبکهای معماری نرم‌افزار، ابتدا برخی از تعاریف پایه‌ای در زمینه معماری و معماری نرم‌افزار مورد بررسی قرار گرفته شده، سپس به ویژگی‌های سبکهای معماری و چگونگی نحوه گزینش این سبکها با اتکا به روشهای نوین برای دستیابی طراح نرم‌افزار به سبک مناسب به عنوانموضوع اصلی، پرداخته شده است. به همین منظور با استفاده از یك فرآیند طراحی مبتنی بر سبك، مشابه روش  ADDامکان گزینش سبک مناسب معماری نرم‌افزار به وسیله طراح نرم‌افزار مورد بررسی قرار گرفت.
-------------------------------------------------------
فرمت: pdf, word
تعداد صفحات: 109 نوشته شده در : جمعه 12 تیر 1394  توسط : mahya tech.    نظرات() .

برچسب ها: پایان نامه معماری نرم افزار ، پایان نامه نرم افزار ، پایان نامه رشته کامپیوتر ، معماری نرم افزار ،
دنبالک ها: محیاتک ،

آموزش دانلود ویدئو از یوتیوب با VLC Player

» نوع مطلب : اخبار فناوری اطلاعات ،

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب


برای ذخیره ویدئوهای یوتیوب روش‌ها و نرم‌افزارهای مختلفی وجود دارد، اما وقتی نرم‌افزار VLC روی رایانه‌ شما نصب باشد به هیچ‌یک از روش‌های موجود نیازی نخواهید داشت، زیرا این برنامه می‌تواند ویدئوهای موردنظرتان را از هر سایتی برای شما ذخیره کند. برای انجام این کار به روش زیر عمل کنید:ادامه مطلب

نوشته شده در : پنجشنبه 11 تیر 1394  توسط : mahya tech.    نظرات() .

برچسب ها: دانلود ویدئو از یوتیوب با VLC Player ، دانلود از یوتیوب ، دانلود ویدئو از یوتیوب ، آموزش دانلود از یوتیوب ، آموزش دانلود ویدئو از یوتیوب ، دانلود کلیپ از یوتیوب ،

پایان نامه سیستم انبارداری با زبان asp

» نوع مطلب : دانلود پایان نامه کامپیوتر و IT ،

پایان نامه سیستم انبار داری مکانیزه asp

چکیده

این پایان‌نامه که پیش چشم شماست، یک نمونه پروژه در زمینه‌ی مهندسی نرم افزار می‌باشد. از آنجا که ساخت نرم افزار کاری بسیار مشکل و پر هزینه است و ممکن است با شکست رو به رو شود؛ بشر به فکر ابداع اصولی برای ساخت نرم افزارها افتاد و علمی به نام مهندسی نرم افزار به وجود آمد. ما در این پروژه موفقیت یک نرم افزار را تعریف کرده، چالش‌های متداولی که باعث شکست پروژه‌های نرم ‌افزاری می‌شود را بررسی می‌کنیم و در ادامه راه کارهایی برای برطرف کردن این چالش‌ها عنوان می‌کنیم.

سیستمی که ما در این پروژه به تشریح آن پرداخته‌ایم، یک سیستم مکانیزه‌ی انبارداری،جهت آسان کردن كلیه‌ی عملیات انبارداری و انبارگردانی یک شرکت لبنیاتی می‌باشد؛ فرآیند استفاده شده در آن نیز فرآیند توسعه‌ی نرم افزار با متد RUP است. مهم‌ترین هدف پروژه‌ی مذکور، حذف سیستم دستی و سنتی انبارداری و جای‌گذینی آن با یك سیستم مكانیزه است، كه این مهم باعث كاهش زمان گردش عملیات و سهولت كاربران و كاركنان می‌‌شود.

در فصل‌های نخست این پروژه به تشریح مفاهیم پایه از مهندسی نرم ‌افزار می‌پردازیم، در فصول میانی روش انجام پروژه را با استفاده از متد RUP را بازگو می‌کنیم و در فصل‌های آخر با استفاده از این متد، خروجی‌های ایجاد شده را اندازه‌گیری می‌کنیم.


فرمت: pdf, word
تعداد صفحات: 95
زبان پیاده سازی: asp.net
بانک اطلاعاتی: sql 2008
------------------------------------------------------------------------------------
عناوین:
فصل 1: (مروری بر مفاهیم انبارداری)
فصل 2: ( بررسی منابع علمی ) 
فصل 3: (سند چشم انداز پروژه)
فصل4: (تحلیل با متد RUP )
فصل5: (پایگاه داده ها)
فصل6: (طراحی واسط کاربر)

+ پیوست اسناد پیاده سازی


نوشته شده در : پنجشنبه 11 تیر 1394  توسط : mahya tech.    نظرات() .

برچسب ها: پایان نامه برنامه نویسی ، پایان نامه با زبان asp ، پایان نامه سیستم انبارداری ، سیستم انبارداری با زبان asp ، پایان نامه انبارداری ،
دنبالک ها: محیاتک ،

آیا تلگرام فیلتر خواهد شد؟!

» نوع مطلب : اخبار فناوری اطلاعات ،

آیا تلگرام فیلتر خواهد شد؟!

سخنگوی وزارت ارتباطات و شخص وزیر پا در گود گذاشت و در برابر تمامی شایعات ایستاد؛ آنها اعلام کردند که تلگرام فیلتر نخواهد شد.در شرایطی که معمولا اختلالات پیام‌رسان‌های موبایلی از دو جنبه قابل بررسی است، باید گفت که یا از داخل کشور برای آنها محدودیت ایجاد می‌شود یا مشکل آنها فنی و از سمت سرور میزبان است.ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 10 تیر 1394  توسط : mahya tech.    نظرات() .

برچسب ها: فیلتر تلگرام ، فیلتر شدن تلگرام ، تلگرام فیلتر خواهد شد؟ ، فیلترینگ تلگرام ، تلگرام فیلتر می شود ،
دنبالک ها: به روز رسانی ،

اولین ازدواج رباتیک دنیا !

» نوع مطلب : اخبار فناوری اطلاعات ،


اولین ازدواج رباتیک دنیا !


ژاپنی ها اولین ازدواج رباتیک دنیا را به نام خود ثبت کردند . چند روز پیش حدود ۱۰۰ نفر از شهروندان ژاپنی در مراسم رسمی ازدواج دو ربات با نام های Frois و Yukirin شرکت کردند . شرکت کنندگان در این جشن مبلغ ۸۱ دلار به عنوان ورودیه پرداخت کردند و دعوت نامه حضور در این جشن را پیش از مراسم دریافت کردند .


ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 10 تیر 1394  توسط : mahya tech.    نظرات() .

برچسب ها: اولین ازدواج رباتیک دنیا ! ، ازدواج ربات و انسان ، ازدواج ربات ها ،
دنبالک ها: به روز رسانی ،

پایان نامه شبکه ی بی‌سیم

» نوع مطلب : دانلود پایان نامه کامپیوتر و IT ،

پایان نامه استانداردهادر شبکه ی بی‌سیم WI-FI

بررسی و مقایسه استانداردها و فرکانس ا در شبکه بی سیم وایفا


چکیده

شبکه بی‌سیم WiFi یک فن‌آوری جدید نمی‌باشد اما چند سالی است که به صورت یک مسیر اصلی در ارتباط بین تجهیزات کامپیوتری، گوشی‌های موبایل، کنسولهای بازی و...انتخاب شده استاین استاندارد از زیرمجموعه Bluetooth است و تحت آن ارتباطى با قدرتى بیشتر از خود Bluetooth ایجاد خواهد شد. ارتباط Wi-Fi كه مخفف Wireless Fidelity است بیشتر بر پایه ارتباط شبكه اینترنت به صورت بى‌سیم تاكید مى‌كند و همین امر باعث محبوبیت بسیار زیاد آن شده است. با استفاده از این تكنولوژى به راحتى در مسافرت، هواپیما و یا هتل مى‌توان از طریق Laptop به اینترنت متصل شد. Wi-Fi كه همان استاندارد IEEE802.11 است در مدلهای a802.11 ، b802.11 ،802.11 وn 802.11 مورد استفاده قرار مى‌گیرد و استاندارد اصلى آن IEEE802.11b می‌باشد. امواج Wi-Fiمی‌توانند داده‌ها را بر روی هر یک از سه باند فرکانسی موسوم به ISM منتقل کنند یا می‌توانند به سرعت  بین باندهای مختلف «تغییر فرکانس» دهند. تغییر فرکانس باعث کاهش اختلال در سیگنال می‌شود و این امکان را می‌دهد تا از چندین دستگاه ارتباط بی‌سیم به طور همزمان استفاده کنید.

در این پژوهش سعی بر این شده است که استانداردها و فرکانسهای مورد استفاده در شبکه‌های wi-fiمورد بررسی قرار گرفته و در نهایت با توجه به استفاده روز افزون این نوع شبکه‌ها، بهترین استانداردی که هم از لحاظ سرعت و همین‌طور امنیت که در دوره حاضر به عنوان گزینه‌ای مهم در ارتباطات اینترنتی و رادیویی مطرح می‌باشد، ارایه گردد.


فرمت: pdf, word
تعداد صفحات: 109 
-------------------------------------------------

فصل اول: کلیات طرح و تعاریف 

فصل دوم: مطالعات نظری‌

فصل سوم: نتیجه‌گیری

فهرست منابع 


نوشته شده در : سه شنبه 9 تیر 1394  توسط : mahya tech.    نظرات() .

برچسب ها: پایان نامه شبکه ی بی‌سیم ، دانلود پایان نامه شبکه بی سیم ، دانلود تحقیق شبکه بی سیم ، بررسی استانداردهای شبکه بی سیم ،
دنبالک ها: محیاتک ،

پایان نامه راه اندازی فروشگاه اینترنتی asp

» نوع مطلب : دانلود پایان نامه کامپیوتر و IT ،

پایان نامه راه اندازی فروشگاه آنلاین asp


چکیده

امروزه گسترش رسانه های دیجیتال و امکان تبادل اطلاعات از طریق فضای مجازی ، باعث به وجود آمدن تعامل اقتصادی میان کاربران اینترنت ، شرکت ها و سرمایه گذاران مختلف شده است. قابلیتهایی که تجارت و خرید و فروش کالا و خدمات را از شکل سنتی خود جدا کرده و دنیای تازه ای را به روی تاجران و مشتریان باز کرده است. این وب سایت برای مدیر این امکان را در دنیای آنلاین و مجازی فراهم می نماید که بتواند محصولاتش را همانند فروشگاه های سنتی عرضه نماید ، همچنین کاربران سایت نیز می توانند از امکانات خرید از فروشگاه و استفاده از گالری سایت بهره مند گردند . این وب سایت طوری طراحی شده است که حتی کاربرانی که در علم رایانه متخصص نیستند نیز توانایی استفاده از آن را داشته باشند.  فرمت: pdf, word
 تعداد صفحات: 75
 زبان پیاده سازی: asp.net
بانک اطلاعاتی: sql 2008
---------------------------------------------------------------
عناوین:
 فصل 1: (مقدمه ای بر تجارت الکترونیک)
 فصل 2: (محصولات مشابه)
 فصل 3: (پیاده سازی نمودارهای مورد کاربرد، همکاری و توالی با متدUML)
 فصل4: (طراحی واسط کاربر)
-فصل5: (پایگاه داده و کد نویسی) 

+ پیوست اسناد پیاده سازی و دیاگرام


نوشته شده در : سه شنبه 9 تیر 1394  توسط : mahya tech.    نظرات() .

برچسب ها: پایان نامه فروشگاه اینترنتی ، پایان نامه فروشگاه asp ، پایان نامه فروشگاه آنلاین ، پایان نامه با زبان asp ، پایان نامه برنامه نویسی ،
دنبالک ها: محیاتِک ،
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو